BRC ile Sorunsuz Hizmet Kaliteli Çözümler

Gerek özel binek araçları gerekse de filo araçlarında % 50’ye varan tasarruf sağlayan otogaz sistemleri son yıllarda ülkemizde olduğu gibi tüm dünya da en çok tercih edilen yakıt sistemlerinin başında gelmektedir. Araçların mevcut yakıt sistemlerinin hızlı bir şekilde otogaz sistemine çevrilebilmesi de LPG dönüşüm kitlerinin bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerimiz

BRC olarak otogaz sistemleri alanında uzmanlaşmamız, bizleri tercih eden kişilere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmamıza olanak tanımaktadır. Otogaz dönüşümü ile ilgili işlemleri eksiksiz ve en üst kalitede sunmamızın yanı sıra dönüşüm işlemlerinin tüm aşamalarını aynı titizlikle sunmaktayız.

Montaj

Randevu sistemiyle çalışan BRC öncelikle aracınız için en uygun kiti belirledikten sonra ortalama 4- 6 saat içerisinde dönüşüm işlemlerini tamamlıyoruz. Alanında uzman olan ekibimiz aracın teknik özelliklerine uygun olarak profesyonel bir şekilde dönüşümü gerçekleştirmektedir. Lpg montaj fiyatlarımız, verilen hizmetin kalitesine oranla çok uygun olmaktadır.

Kontrol

BRC ile gerçekleşen otogaz dönüşümünden sonra güvenli bir şekilde yola çıkabilmeniz için tüm kontrolleri titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında muayene işlemlerinizden ya da uzun yolculuk maceralarınızdan önce de LPG sisteminizi kontrol ediyor ve hem muayeneden sorunsuz bir şekilde geçebilmenizi hem de yolculuklarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Bakım

Uygulamış olduğumuz otogaz kitlerinin uzun süre sorunsuz çalışabilmesi için periyodik LPG bakımlarında da sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Bunun yanında garanti kapsamı içerisinde ortaya çıkabilecek tüm problemlerde her zaman sizlerin yanında oluyoruz. Vermiş olduğumuz bakım hizmetleri sayesinde aracınızın ve LPG kitinizin ilk günkü performansıyla çalışmasını sağlıyoruz.

Ürünlerimiz

Araçların teknik özelliklerinin birbirinden farklı olmasından dolayı farklı tipte LPG kitleri bulunmaktadır. Bu sebeple lpg dönüşüm fiyatları farklılık göstermektedir.

BRC Platinum

Sıfır ve ikinci el araçlarda kullanıma uygun olan BRC platinum aynı zamanda en yeni LPG kitimizdir. 3 ve 4 silindir araçlar için en yüksek performansı sağlamaktadır. Eklenen yeni fonksiyonlar sayesinde araçtan elde edilen parametreleri çok daha iyi bir şekilde okuyarak kalibrasyonu daha hassas bir şekilde gerçekleştirmektedir.

BRC Comfort

En yeni modellerimizden birisi olan BRC Comfort kitimiz aynı zamanda en uygun fiyata sahip olan LPG kitlerimizdendir. 4 silindire sahip olan araçlara uygun olan BRC Comfort kitimiz ekonomik olmasının yanı sıra mükemmel bir performans sağlamaktadır. Son teknoloji ile donatılmış olan kit benzin bilgilerini kusursuz bir şekilde okumaktadır.

Alba 32

BRC Platinum kiti ile aynı teknik özelliklere ve teknolojiye sahip olan Alba 32’yi BRC Platinum’dan ayıran farklılığı ise gaz enjektörü olmaktadır. Ayrıca uygun maliyeti ile ön plana çıkan Alba 32, uzun ömürlü olması ile de en çok tercih edilen kitlerimiz arasında yer almaktadır. Araçların performanslarını üstün bir şekilde koruma özelliğinden dolayı da özellikle sıfır araçlarda tercih edilmektedir.

Sıralı Plug And Drive LPG Kiti

6 ve 8 silindir olan araçlar için uygun olan Sıralı Plug and Drive LPG kitimiz aynı zamanda OEM uygulamalarındaki emisyon değerlerini kontrol altında tutmak için de kullanılmaktadır. Montajı yapılan aracın orjinal yakıt değerlerini anında okuma özelliğine sahip olan sensörleri ile ön plana çıkan bu kit aynı zamanda sıralı sistem lpg fiyatları içerisinde de fiyat ve performans olarak bakıldığında öne çıkmaktadır.

SDI LPG Kiti (BRC Maestro)

Direkt enjeksiyona sahip olan araçlara uygulanan kitlerden birisi olan SDI LPG kiti sahip olduğu sıralı sistemleri sayesinde gaz fazında yakıt gönderimi yapabilmektedir.

BRC Maestro kitimiz yüksek motor performansı ve düşük yakıt tüketimi hususunda kalitesi ile sektörün öncüsüdür.

Karbüratör LPG Kiti

Karbüratöre sahip olan araçların otogaz dönüşümlerinde kullandığımız kitimiz ise Karbüratörlü LPG Kiti olmaktadır.

LDI LPG Kiti

Yeni nesil enjeksiyonlu araçlar için geliştirilmiş olan LDI LPG kitimiz sıvı faz LPG sistemine sahip olmaktadır. Bu kitte aracın orjinal enjektörleri kullanılmaktadır.

Mesaj Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?